Co oznacza ból pleców i głowy?

Witam. Mam 28lat. Od około 2tyg czuje się osłabiona, często mnie boli glowa, ponadto mam bóle w podbrzuszu, nie są one bolesne,bardziej jest to dziwne uczucie jakby coś "jeździło" mi po brzuchu, promieniuje mi to tez na nogi, lekkie mrowienie. Pobolewa mnie też dolna część pleców, szybko się mecze, stojąc chwile w kolejce robi mi się gorąco, jest mi niedobrze. Bolą mnie też piersi, to lekkie klujace bóle. Nigdy nie chorowałam,miałam 4lata temu zapalenie płuc ale później robiłam badania i było ok

Lek. Tomasz Budlewski

opisywane powyżej objawy nie są zbyt specyficzne. dlatego proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie. sądzę że warto jest wykonać podstawowe badania z krwi, ekg itp.