Jakie badania powinnam wykonać, aby stwierdzić przyczynę mojego złego samopoczucia?

Witam. Od jakiegoś czasu czuje się zle. Nie wysypiam się, jestem ciagle zmęczona, budzę sie w nocy. Do tego non stop kręci mi sie w głowie, mam uderzenia gorąca, jestem osłabiona, jest mi niedobrze i boli mnie głowa. Do tego był moment w którym na chwile straciłam wzrok - widziałam tylko wielka czarna plamę przed oczami, co przeszło po położeniu się. W lipcu miałam robiony rezonans (stwierdzono dyskopatię) i badania krwi. Jakie badania powinnam wykonać? Czy rezonans jest jeszcze ważny do tej pory czy coś mogło ulec zmianie? Dodam, że choruje na nerwice lękową od wielu lat i biorę leki.

Opisuje Pani bardzo wiele objawów. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.