Co oznacza brak sił i osłabienie?

Witam.U mnie w domu panuje jakaś dziwna choroba.Ja,mama i siostra mamy chyba to samo tylko pytanie co to?Kilka objawów się pokrywa.Brak apetytu,siły na cokolwiek,duże osłabienie.U mnie dodatkowo jest czerwone gardło i bolace oczywiście i sciekajaca wydzielinaz zatok.Jednak martwi mnie brak sił oraz niechęć do jedzenia.W ogóle nie odczuwam głodu.Mama wygląda już bardzo źle.Zaatakowane zatoki,gardło,nie ma siły wstawać z łóżka,od kilku dni nie wychodzi z domu,ma nudności,zjada posiłki i pije na siłę.Siostra jest bardzo przeziębiona,ale też bardzo osłabiona i totalnie bez sił.Boje się co to jest.Jak można nie odczuwać głodu i nie mieć do niczego siły.Mam małe dziecko a nie mam siły się Nią zajmować.Podczas kiedy muszę maleństwo wziąć na ręce-zaczynam płakać bo nie mam siły.Co to jest :( zaczęło się od przeziębienia.Kataru,bolacego gardła,gorączki.Teraz jest osłabienie i niechęć do wszystkiego.

Lek. Katarzyna Szymczak

Powikłania pogrypowe? Zespół przewlekłego zmęczenia po mononukleozie? Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego i diagnostyka.