Co oznacza drętwienie i czarna plamka w oku?

Witam mam taki problem kilka miesięcy temu doznalam nie miłych doświadczeń uczucie Dlawienia się slinotok drętwienie języka w szpitalu stwierdzili nerwice lecz nie podjęłam leczenia w poradni zaburzen psychicznych tam gdzie mnie skierowano. Od pewnego czasu znowu mam bardziej stresujące życie i od 2 miesięcy widzę czarna plamke gdy patrzę w słońce i razi mnie w oczy tiki nerwowe językiem drętwienie ciała bóle głowy też się zdarzają i szybkie bicie serca w piątek mam wizytę u okulisty w celu zbadania oczu i co mam dalej zrobić? Nie mam pojęcia a boję się jest możliwe że nerwica się pogorszyła proszę o odpowiedź

Wskazana pełna konsultacja neurologiczna; pełny wywiad, rozmowa, badanie! Jak wyniki badan laboratoryjnych?? Tarczyca, żelazo, elektrolity , hormony , Jak miesiączki, etc etc Zapraszam
Jak długo trwają objawy? napadowo, chwilowo czy stale ? Czy zawsze takie same objawy po tej samej stronie ??
Czy miewa Pani silne bóle głowy ? Nadciśnienie ?
Nerwica lękowa może manifestować się bardzo różnymi objawami, warto umówić się z psychologiem.
Do dalszej diagnostyki, leczenia !