Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 1 8 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza drętwienie prawej łopatki?

Witam. Od pewnego czasu dokucza mi drętwienie prawej łopatki do tego od czasu do czasu pojawia (tylko podczas chodzenia bądź szybkich ruchów głowa) sie niby zawrót głowy ale nie taki typowy raczej bardziej jakby lekki wstrząs od czego to może byc? Robiłem morfologię crp ob wszystko Ok. Byłem u neurologa, miałem Tk głowy wszystko tez w normie.
MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu

Bóle kręgosłupa

Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.

witam,

Może w tej sposób objawia się stres lub przemęczenie? Objawy które Pan opisuje bardzo przypominają problemy funkcjonalne tkanek miękkich. Czy nie odczuwa Pan ograniczeń ruchów głową i szyją? Czy nie czuje Pan nagromadzonego napięcia w okolicy barków?
Takie objawy często znajdują się tutaj i dlatego TK tego nie wykrywa.

Jeśli przynajmniej na część pytań odpowie Pan twierdząco to polecam pójść do dobrego fizjoterapeuty, niech sprawdzi skąd może iść przyczyna oraz zrobi porządek z tym co znajdzie. Jest duża szansa, że to pomoże jednak przez internet bardzo ciężko jest postawić diagnozę ze względu na ograniczoną liczbę informacji.

pozdrawiam
Konrad Skrzat

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety