Mężczyzna , 34 lata Witam. Od pewnego czasu dokucza mi drętwienie prawej łopatki do tego od czasu do czasu pojawia (tylko podczas chodzenia bądź szybkich ruchów głowa) sie niby zawrót głowy ale nie taki typowy raczej bardziej jakby lekki wstrząs od czego to może byc? Robiłem morfologię crp ob wszystko Ok. Byłem u neurologa, miałem Tk głowy wszystko tez w normie.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Mgr Konrad Skrzat 45
Mgr Konrad Skrzat Fizjoterapeuta, Lublin 45 poziom zaufania
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

witam,

Może w tej sposób objawia się stres lub przemęczenie? Objawy które Pan opisuje bardzo przypominają problemy funkcjonalne tkanek miękkich. Czy nie odczuwa Pan ograniczeń ruchów głową i szyją? Czy nie czuje Pan nagromadzonego napięcia w okolicy barków?
Takie objawy często znajdują się tutaj i dlatego TK tego nie wykrywa.

Jeśli przynajmniej na część pytań odpowie Pan twierdząco to polecam pójść do dobrego fizjoterapeuty, niech sprawdzi skąd może iść przyczyna oraz zrobi porządek z tym co znajdzie. Jest duża szansa, że to pomoże jednak przez internet bardzo ciężko jest postawić diagnozę ze względu na ograniczoną liczbę informacji.

pozdrawiam
Konrad Skrzat

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Ból kręgosłupa - rodzaje, przyczyny, leczenie, domowe sposoby na ból kręgosłupa

Kręgosłup szyjny a zawroty i ból głowy

Kręgosłup szyjny a zawroty i ból głowy

Kręgosłup szyjny a zawroty głowy - czy mają ze sobą jakieś powiązanie? Bóle głowy to bardzo nieprzyjemna dolegliwość. Często są tak silne, że nie możemy normalnie funkcjonować. Każdy, kto doświadcza tego rodzaju przykrości, ma jakąś teorię na temat...

Neurologia

Zawroty głowy - przyczyny, objawy, diagnostyka, leczenie

Zawroty głowy - przyczyny, objawy, diagnostyka, leczenie

Zawroty głowy należą do często zgłaszanych dolegliwości i są powodem około 5% wizyt u lekarzy różnych specjalności. Odsetek chorych zwiększa się z wiekiem i powyżej 65 roku życia wynosi około 50%. Definicja zawrotów głowy mówi, iż jest to złudzenie ruchu...