Co oznacza intensywne krwawienie podczas starań o ciążę?

Witam mam pytanie. Moj okres trwa już 9 dni co nigdy się nie zdarzało zawsze ok. 5 dni. Pomijając że okres spóźnił mi się tydzień. Wczoraj cały dzień miałam bol w podbrzuszu wieczorem zauważyłam mocniejsze krwawienie i krew zaczęła wydobywać się ze sluzem oraz te duże czopy krwi jakby coś się odkleilo i wypadło że mnie. Co się dzieje? Zapomniałam wspomnieć że staramy się z mężem o dziecko.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć