Co oznacza obecność guzka w przewodzie mlekowym?

Witam. Zauważyłam u siebie guzek w przewodzie mlekowym, na oko 5mm. Zaczęła lecieć wydzielina przezroczysto żółta, klejąca. Wizytę u ginekologa mam na 11.07, a radiologa 10.07 . Standardowe pytania - co to może być, oraz czy poza prolaktyną powinnam zrobić jakieś dodatkowe badania krwi? Dzieje się to tylko w prawej piersi, a także z jej wewnętrznej strony jest delikatna jakby czerwona plama - bardzo mocno ją widać po kąpieli tak jakby od guza w kierunku dekoltu. Dziękuję z góry za odpowiedz!

Lek. Tomasz Budlewski

Można oznaczyć podstawowe badania z krwi . A czy wcześniej jakieś dolegliwości ? Sadze ze warto jest wykonać usg piersi i Ew dalsza diagnostyka