Co oznacza plamienie u osoby z infekcją dróg moczowych?

Witam. Mam 19 lat i jestem kobietą . Otóż mam problem z nawracaniem infekcji dróg moczowych tym razem nie dolega mi pieczenie ani ból ale plamienie. Na początku wydzielina była zmieszana z krwią natomiast po nocy występuje sama krew. Co może oznaczać takie plamienie ?

Przy krwiomoczu konieczna jest diagnostyka specjalistyczna u urologa. Oczywiście należy się przebadać również u ginekologa. Jeśli ginekologicznie jest wszystko dobrze to konieczne jest badanie urologiczne. W ramach takiego badania możliwe , że trzeba będzie wykonać usg jamy brzusznej, urografię, cystoskopię, no i oczywiście badanie ogólne moczu, posiew moczu i badanie morfologii krwi.