Co oznacza powiększony węzeł przed uchem?

Mam 26lat. Mam ciaglr powiekszony wezel chlonny przed uchem. Do tego bylam na wakacjach w emiratach i ukasilo mnie cos w lydke o swedzialo. Rano lydka byla lekko zdretwiala.po 2tyg boli mnie dol plecow i ciagle zdretwiala ta noga.dzis w nocy mi zdretwiala cala noga az do pachwin.kark tez mnie bolal pewien czas. Pobolewaly uszy ale juz przestaly. Oczy mnie bola juz dlugi czas tzn jakby za oczami. Jakie zrobic badania?? Gdzie sie jeszcze udac?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu. Na pewno warto wykonać morfologię, crp, jonogram.
Pozdrawiam