Co oznacza taki wynik gastroskopii?

Witam, co oznacza poniższy wynik gastro? przelyk prawidłowy, wpust widziany na wprost i w inwersji - cechy nieszczelności, linia Z niezmienione, Żołądek podatny na instalację. Błona śluzową zoladka niezmieniona. Jeziorko śluzowe skąpe podbarwione żólcia. Odzwiernik sprawny. Opuszka dwunastnicy cześć zstepujaca niezmienione. Test ureazowy na obecność H.Pylori ujemny

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik niegroźny , cechy przepukliny rozworu przelykowego. Jeśli są jakieś dolegliwości wskazana kontrola u gastroenterologa.
Pozdrawiam