Co oznacza taki wynik rezonansu głowy 25-latki?

Witam! Dnia 13.05.19r miałam robione badanie rezonansu głowy i angio mr (oby dwa badania bez kontrastu) z powodu częstych bólów głowy, badania wyszły dobrze wyniki prawidłowe , baz ognisk i zmian w naczyniach. Czy to badanie mogło wykluczyć tetniaka mozgu? I drugie pytanie , dwa dni temu pod czas snu miałam uczucie że coś pękło mi w glowe (jak by sprezynka) od tej pory pobolewa mnie głowa(może stres bo się przejełam) czy to mogło być pęknięcie tetniaka , dodam że pod czas tego incydentu nie bolała mnie głowa

Witam! Pęknięcie tętniaka przebiega zdecydowanie dramatycznie, wiąże się z krwawieniem śródczaszkowym. W Pani przypadku mamy do czynienia z lękami hipochondrycznymi - nie jest to symulacja lecz rodzaj nerwicy lub wariant osobowości. Konieczna konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego, porobią odpowiednie badania testowe i zaproponują właściwe postępowanie: najpewniej psychoterapię z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Ł.