Co. oznacza takie uczucie po operacji przepukliny przełyku?

Witam około 7 dni temu miałam operację przepukliny przełyku przepony przepony obecnie jak połykam wodę to czuję taką dziwną sytuację jakby mu coś przebiegała jeszcze poza tą wodą zakrztusiłam się niechcący drabinką pokarmu czy to coś jest poważnego Czy coś się stało wewnątrz przeponę obecnie jak piję wodę Burczy mi i odbija mi się

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Gdyby te problemu, utrzymywały się jeszcze przez 4 tygodnie po operacji, to proszę skonsultować się z chirurgiem.