Co oznacza wynik badania HCG i brak widocznego zarodka?

Witam,mam 27 lat, ostatnia miesiączkę miałam 20.09, z tym, ze sa bardzo nieregularne, cykl 28-40 dni. Poziom hcg z dnia 26.10 wynosi 1285,5 mIU/ml a po 48h - 1930 mIU/ml. Czy to nie za mały przyrost? Byłam u ginekologa 30.10, widac pęcherzyk ale nie widac jeszcze zarodka. Dr powiedziała ze to moze byc za wczesnie i zeby poczekać tydzień. Czy to normalne czy mam sie martwić, ze moze byc puste jako płodowe itp? Prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Może
Być i tak i tak , proponuje ponownie oznaczyć poziom beta hcg i udac się do ginekologa