Co oznacza wynik gastroskopii 33-latka?

Witam. Prosił bym o wytłumaczenie co oznacza wynik gastroskopii, ponieważ wizytę u gastrologa mam dopiero za pół roku. "Linia Z położona na górnej granicy fałdów żołądkowych z 2 wypustkami metaplastycznej błony śluzowej długości do 5mm". Hist-pat: "Drobne powierzchniowe fragmenty nabłonka wielowarstwowego płaskiego oraz dwie cewki gruczołowe. Materiał o ograniczonej wartości diagnostycznej" Co to oznacza? Czy jest się czym przejmować? Czy coś muszę szybciej zrobić, czy czekać na planową wizytę?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy udac się do lekarza gastroeneterologa i Ew ocena wskazań do ponownej gastroskopii i wykonanie ponownie wycinków