Co oznacza wynik USG jamy brzusznej 38-latka?

Witam.mam 38lat robikem dzis badanie.usg jamy brzusznej.ponizej podaje wyniki.Bardzo prosze o odpowiedz. Watroba stluszczeniowa prawy plat 210mm.pecherzyk zolciowy cienkoscienny.w swietle kilka zlogow do 7mm drogi zolciowe wewnatrzwatrobowe nieposzerzone.Pżw nieposzerzony.zylawrotna prawidlowej szerokosci.trzustka hyperechogeniczna.powiekszona glowa do 33mm.aorta brzuszna nie poszerzona.nerki bez zlogow I zastoju.w typowym polozeniu I wielkosci.sleeziona jednorodna.niepowiekszona.przestrzen okoloaortalna wolna.pecherz moczowy ze sladem moczu.bardzo prosze o odpowiedz.co mi dolega czy to cos powaznego?

Lek. Michał Lenard

Na podstawie samego opisu USG nie da się tego stwierdzić. Wynik powinien ocenić lekarz zlecający badanie z uwzględnieniem Pana objawów i stanu klinicznego, który następnie zdecyduje o leczeniu. Pozdrawiam!