Co oznaczają samoistnie powstające siniaki?

Witam! Mam pytanko. Od listopada do grudnia (miesiąc) brałam leki na odporność, ponieważ wychodziły mi same siniaki, zmęczenie, bóle kości, stawów, a badania nie wyszły najlepiej (miałam obniżone coś w krwinkach białych i podwyższone ob oraz ptc czy pct - coś w tym stylu, nie pamiętam tego czynnika na p)... Potem zażywałam jeszcze inny lek do kwietnia około. Potem wszystko minęło. Teraz znowu powróciły anginy itd., ale również siniaki, które pojawiają się same. Co może to oznaczać?

Prosze skonsultowac sie ze swoim lekarzem - ten obnizony czynnik na p to zapewne płytki krwi - ich spadek moze powodowac zmniejszenie krzepliwosci i mozliwośc min takich krwawych wylewow - siniaków . Warto to sprawdzic i ewentualnie rozwazyc konsultacje hematologiczną