Co oznaczają takie wyniki badań diabetologicznych u 39-latki?

Kobieta 39lat.Wzrost 169 cm,waga 64kg.Proszę o interpretację,glukoza na czczo 92 po 2h 65,insulina na czczo 5.33,TSH dobre,obwód w pasie 92, dwoje dzieci waga po 4.5 kg, pomimo diety i ćwiczeń wogóle nie chudnę,ale jak nie trzymam dięty to tyję ,jestem ciągle zmęczona chociaż prowadzę b.spokojny tryb życia

Wyniki badan należy skonsultować w gabinecie ze swoim lekarzem. Niewykluczone, że ma Pani cechy insulinooporności i należy się przyjrzeć dokładniej Pani diecie.
Pozdrawiam,
Katarzyna Kowalcze