Co oznaczają takie wyniki w kierunku HCV?

Witam, Otrzymałam dziś wynik badań krwi w kierunku HCV. Potrzebuje pomocy w interpretacji: S/CO>0,09 nieobecne HSV typ 1/2 p/c IgG(F64)>30,0 obecne Czy powinnam się udać do lekarza, jakiego lekarza? Czy wynik może mieć związek z przebytym polpascem kilka lat temu i wytworzyły się przeciwciała? Bede wdzięczna za informacje. Pozdrawiam

W nagłówku napisała Pani HCV, a dalej HSV- to znacząca różnica.

W przypadku podwyższonych przeciwciał w mianie IgG p/HCV (wirusowe zapalenie wątroby typu C) sugeruję konsultację z hepatologiem. Jeżeli zaś chodzi o anty-HSV (herpes siplex virus), wynik może sugerować zakażenie wirusem opryszczki.