Co oznaczają te silne duszności i ucisk w klatce piersiowej?

Miewam silne duszności i ucisk w klatce piersiowej. Do tego dochodzi wrażenie dziwnego bicia serca, uczucie zamierania, kołatania (skurcze dodatkowe?, arytmia?). Występuje=ą z różnym nasileniem od ok. 3 tygodni. Bardzo szybko się męczę, mam mało sił. Główną dolegliwością jest trudność w oddychaniu i uczucie "braku miejsca w płucach". 2 razy trafiłem na SOR - saturacja OK, EKG OK. Podejrzewali alergię (od 20 lat mam astmę). Ja alergię raczej wykluczam, bo rok temu w tym czasie wszystko było OK.

proszę pana. Zapruszam do Łodzi Szpital Św. Rodziny Poradnia alergologiczna.

wystarczy Skierowanie od internisty z dopiskiem pilne. przyjmiemy w ciągu tygodnia na nfz.

Na 99 procent astma . stąd objawy. pomoge.  tomasz grzelewski