Co oznaczają wyniki badania hormonów tarczycy i przeciwciał?

Witam, lekarz rodziny zlecił mi badanie tarczycy, gdyż starym się o dziecko. Moje wyniki tsh 3,4; ft4 12,59. Miałam wykonane usg tarczycy, na którym stwierdził lekarz, ze tarczyca jest dość mała. Prawy płat 2,8ml, lewy 2,5ml. Szerokość cieśni 2,5mm. Ponadto nie miał zastrzeżeń. Dziś wykonałam badanie na przeciwciała. Moje wyniki to anty tg 11.36, anty tpo 12. Jakie są normy przeciwciał? Czy powinnam obawiać się jakieś choroby?

Lek. Tomasz Budlewski

Ogólnie TSH powinno byc niższe . Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badania