Co oznaczają wyniki badania krwi po anginie?

Witam, na początku roku przechodziłam anginę, po antybiotykoterapii zaczęłam odczuwać bóle głowy, pleców, gardła, żuchwy, za uszami, pod pachami. Nie wyczuwam żadnych guzów ani pakietów. Czasami drętwieją mi palce. Ból nie budzi mnie w nocy, nie mam nocnych potów ani gorączki. Co jakiś czas mam biegunkę. 3 miesiące temu miałam morfologię: OB 11 (max 12); WBC, RBC, HGB i HCT nieznacznie ponad normą przy obniżonym MPV. Czy to tylko skutki niedawno przebytej anginy, a może początki ziarnicy?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję dla pewności wykonać teraz badanie morfologii, myślę że to bardziej powikłania po anginie niż ziarnica.
Pozdrawiam