Co oznaczają wyniki badania TSH i USG tarczycy?

Witam jakiś czas temu robiłam badania na tarczyce tsh i wyszło 7,9. Usg tarczycy wyszło w porządku, bez żadnych zmian. Nie brałam zadnych leków i zrobiłam badania ponownie tym razem poszerzone. Proszę o interpretację. dziękuje TSH 4,58 norma do 4,5 Ft3 3,38 norma 2-4,4 Ft4 1,06 norma 0,93- 1,7 Anty tpo poniżej 1 norma 0 - 5,61 Anty tg 1,52 norma 0- 4,11

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? sądzę że wskazana jest wizyta u lekarza endokrynologa.