Co powoduje ból w lewej dolnej części brzucha?

Witam, w tym miesiacu pojawil mi sie bol w lewej, dolnej czesci brzucha nawysokosci pecherza, lekko promieniujacy na pachwine nogi. Oprocz tego mam uczucie sytosci i powiekszenia obwodu brzucha (przytylam 2kg), czasem lekkie mdlosci. Stolec wydaje sie byc ok, staram sie czesciej wyprozniac. Goraczki brak. Wyniki badania moczu w normie. Czy to moze byc cos powaznego?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest baddanie lekarskie. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego