Co powoduje drętwienie ręki, ból karku i łopatki?
Rok temu po dźwignięciu poczułem ból w okolicy łopatki i karku po prawej stronie Po tygodniu przeszedł do ręki prawej a głową ruszać nie mogłem a następnie zaczął przechodzić na lewą ręke Po miesiącu ból zmalał prawej ręki i karku ale utrzymuje sie lewa ręka i okolice prawej łopatki RM to przepuklina prawostronna i zniesiona lordoza szyjna Przeszłem zabieg DISCOGEL zero poprawy I różne rehabilitacje leki też A może zrobić RM piersiowego?Może tam jest problem?

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Pierwsza pomoc przy napadzie padaczkowym
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowny Panie - rzeczywiście problem może być spowodowany uszkodzeniem/uciskiem górnej partii nerwów kręgosłupa lędzwiowego. Jak najbardziej zalecałbym NMR kręgosłupa piersiowego.
Pozdrawiam serdecznie, dr n. med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg gastrologiczny, Kraków