Co powoduje problemy z oddychaniem i uczucie zbyt małych płuc?

Witam. od kilku dni mam problem z oddychaniem. nie odczuwam bólu, bardziej to uczucie za małych płuc. Dodam ze jakies 5 lat temu miałam podobna sytuacje i wtedy było zdiagnozowane działanie stresu. jestem teraz za granica i przed przyjazdem do kraju. chciałabym wiedzieć do jakiego lekarza musze sie teraz skierować.

Psycholog - po wstępnej diagnozie zaproponuje metody radzenia sobie ze stresem dostosowane do pani potrzeb. Pozdrawiam