Co powoduje ucisk w żołądku i szybkie męczenie organizmu?

Ucisk w żołądku, szybkie zmęczenie, wolny powrót do stanu spoczynku po wysiłku, ospałość. Dwukrotny pobyt w szpitalu (stwierdzono braki potasu). Z badań gastrologicznych wstępnie stwierdzono zapalenie żołądka, h. pylori ujemny. Co to może być?

Na podstawie podania samych tych ogólnych objawów, bez bezpośredniego badania, bez informacji dokładnych i konkretnych co do przeprowadzonych już badań laboratoryjnych czy też obrazowych trudno mi wysnuwać przypuszczenia skąd te objawy mogą się brać. Zakres przyczyn dolegliwości podanych przez Pan jest ogromny i głównie może być związany z nieprawidłowym metabolizmem, grą hormonalną, trybem życia czy nawet dietą.