Co powoduje uczucie ucisku w okolicy wątroby?

mam 20 lat, jestem mężczyzną, od dawna mam problemy z wątrobą, od czasu do czasu dziwnie mnie tam naciska, mam także biegunke, umiem w ciągu dnia pójść do łazienki 6-7 razy, czasem idzie normalny stolec a czasem jak woda, także powstają zaparcia, w pracy mam momenty gdzie nagle czuję się jakbym miał upaść na ziemię, ale nie jest to częste, ogółem też dużo śpie, i tak moje życie wyglada od roku... dodam jeszcze że byłem przez 3 lata uzależniony od coli, od 4 miesiecy piję maks 2L w tygodniu,więc

Lek. Tomasz Budlewski

A kiedy były ostatnio jakieś badania No enzymów wątrobowych? Usg jamy brzusznej? Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego