Co powoduje zmęczenie i problemy ze snem?

Krew ok, neurologia ok, psychicznie tez ok raczej, tarczyca ok. Sporadycznie budze sie wyspany. Rano sie budze i nie moge spac, choc czuje, ze niedospalem. Wspollokator mowi, ze bardzo niespokojnie spie, mlaskam w czasie snu. Chodze niewyspany, brakuje mi koncentracji, ciezko mi sie czymkolwiek zajac. Mam tqk od zawsze. Nie mam nadwagi, jestem wysportowany, a mimo to mam problemy z erekcja i przedwczesnym wytryskiem. Po tabletkach MaxOn bylo ok. Mam czesty bol glowy i jadra. Co mi jest?

Dzień dobry.

Niepokojące jest to o czym Pan pisze, a zwłaszcza ból głowy i jądra.
W związku z tym proponuję wizytę u lekarza seksuologa.
Ponadto wizyta u seksuologa - psychologa również byłaby godna rozważenia.

Życząc odwagi,
Dariusz Pysz-Waberski

Dzień Dobry Panu,

Z Pana postu wnioskuję, że przyczyną opisanych przez Pana symptomów może być
odpowiedź organizmu na przewlekający się stres....?
Jak również niedobory ważnych suplementów, takich jak: czysty biologicznie magnez,
wit. B1, B2, B6, B12, wit.D3, kwas foliowy (do kontroli).

Myślę, że pomocna byłaby dla Pana zwyczajna rozmowa z psychologiem.
Gdyby miał Pan życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.

Życzę Panu żeby się tylko pięknie działo,
irena.mielnik.madej@gmail.com