Co robić ze złym samopoczuciem i sennością?

Panie Doktorze, mam problem z nawracającym zmęczeniem, sennością, uczuciem,, nie dobrze mi '', zmęczonymi oczami, czasami też zawrotami głowy. Z morfologii krwi nic nie wynika, co mam robić mam dosyć tego uczucia nie dam rady normalnie funkcjonować. Nie jest to uczucie typu spałem 4h pospałbym sobie jeszcze, tylko do tej senności dochodzi złe samopoczucie. Co robić?
MĘŻCZYZNA, 29 LAT 4 miesiące temu

Witam.

W opisanym przypadku wymagana jest dokładny zebrany wywiad i badanie fizykalne które oceni jaką zlecić odpowiednią diagnostykę i konsultacje do odpowiedniego specjalisty.

Opisane objawy mogą świadczyć np cukrzyca, nadczynność itd, a więc wymagana jest badanie fizykalne połączone z odpowiednią diagnostyką.

Przed wizytą warto wykonać badanie z krwi CRP, lipidogram, glukoza, próby wątrobowe, kreatynina, mocz badanie ogólne, potas, magnez, sód, wit B12.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Specjalista medycyny naturalnej

Naturoterapeuta

Dietetyk