Co to oznacza i czy powinnam się martwić takimi wyniki TK?

Witam bardzo serdecznie. Otrzymałam wyniki tomografii komputerowej. Czeka mnie trochę czasu przed wizytą u laryngologa, więc chciałabym dowiedzieć się,czy martwić się wynikami. "Rozległa pneumatyzacja kości klinowej ze śródzatokowym przebiegiem kanałów skrzydłowych. Pozostałe zatoki przynosowe rozwinięte standardowo. Pogrubiała do 3mm błonaśluzowa w dolnejczęści lewej zatoki szczękowej. Pozatym zatoki przynosowe powietrzne, bez innych zmian ogniskowych. Kompleksy ujściowo-przewodowe obustronnie drożne. Ściany zatok zachowane. Przegroda nosowawczęści przedniejskrzywiona na prawo. Niewielka pneumatyzacja małżowiny nosowejśrodkowej oraz wyrostka haczykowatego po stronie lewej".Co to znaczy i czy powinnam się tym martwić? Z góry dziękuję za odpowiedź

Dostałaś niepotrzebnie dawkę promieniowania RTG równą 160 zdjęć klatki piersiowej. Po co to zrobiłaś? Chcesz żyć? to nie rób takich głupstw razem ze swoim lekarzem!