Co znaczy mój wynik tk kręgosłupa szyjnego?

Witam proszę o interpretacje wyników T.K. kr.szyjnego.Wykonano jednofazowo w warstwach poprzecznych1.25/0.6mm z wtórnym oprac.wieloplaszczyznowym i objetosciowym.Zniesiona lordoza szynka.Zmiany zwyrodnieniowo-przerostowe w stawie szczytowo-obrotowym.Zwężenie przestrzeni m-K C5/C6 z towarzyszącymi zmianami wytworczymi na krawędziach trzonow,które w części tylnej penetruja do kanału kręgowego na głębokość 2.5mm.Kształt i wyso.zachowane.Straciłam przytomnosc spadlam z krzesła lekarz stwi.skrecenie kr.szyjnego od 2,5 miesiąca chodzę w kolnierzu ort.boli mnie ciągle. Jak mam rozumieć ten opis?Czy ten felerny upadek na twarz miał wpływ na zmiany które opisuje w T.K. Bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Do omówienia z lekarzami leczącymi!! DŁUGIE UNIERUCHOMIENIE SZYI W KOŁNIERZU!! może osłabiać mieśnie...
Opis TK kręgosłupa :" T.K. kr.szyjnego.Wykonano jednofazowo w warstwach poprzecznych1.25/0.6mm z wtórnym oprac.wieloplaszczyznowym i objetosciowym.Zniesiona lordoza szynka.Zmiany zwyrodnieniowo-przerostowe w stawie szczytowo-obrotowym.Zwężenie przestrzeni m-K C5/C6 z towarzyszącymi zmianami wytworczymi na krawędziach trzonow,które w części tylnej penetruja do kanału kręgowego na głębokość 2.5mm.Kształt i wysokość zachowane."
Czy najpierw utrata przytomności czy upadek i uraz ??
OPIS TK do interpretacji klinicznej , Ważny pełny wywiad, kontekst badania, stan obecny pacjenta...Inne badania, obciążenia chorobowe, wyniki labor; Ważny PACJENT: objawy, dolegliwości, stan zdrowia, stan neurologiczny ; stan psychiczny, sen, inne leki... Zapraszam na pełną konsultację Pozdrawiam i zapraszam