Co zrobić, gdy leki na ból kręgosłupa nie pomagają?

Dzień dobry. Od dłuzszego czasu odczuwam silne bole kregoslupa. Lekarz neurolog skierował mnie na tomografie ktora wykazala przepuklinę w obrebie odcinka lędźwiowego. Chwilami boł nie pozwalał mi dojść do siebie przez kilkanaście dni. Dostalam leki takie jak Dicloberl retard ale nie pomagały. Ostatnio z bolu przewrociłam sie i nie moglam podniesc. Byl to bardzo silny skurcz miesni w dolnym odcinku pleców aż krzyczałam. Przyjechalo pogotowie podano mi kropówkę z lekami przeciwbolowymi i rozkurczowymi. Niestety pomogly na dwie godziny. W opisie napisano że to zapalenie krażka międzykregowego i kazano przekazać neurologowi zeby sie lepiej mną zajął lub go zmienić. Od tamtej pory boje sie wstawać zeby znowu nie doswiadczyć tego strasznego bólu. W związku z tym mam pytanie,, jak długo moze trwać taki bol?,, ,,jak się go leczy,,? Czy powinnam wstawać normalnie? Napomnę iż lekarze kazali mi brać ten Dicloberl i wybrać całe opakowanie. Pomocniczo Ketonal. Bardzo sie boję stanąć na nogi.

Ból wywołany jest podrażnieniem całej okolicy zmiany zwyrodnieniowej, stanem zapalnym, niezbędne jest leczenie doraźne. Musi się pani jednak ruszać w miarę możliwości. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.