Codzienne duszności, ból w klatce piersiowej i częste omdlenia u 16-latki

Witam, moje pytanie dotyczy córki 16 latki. Moje dziecko codziennie wieczorem i rano ma ataki duszności, ból w klatce piersiowej, oraz zdarzają się omdlenia. Kardiolog nic nie znalazł, neurolog również. Miała wykonany MRI głowy i wyszły mikrogruczolaki w przysadce mózgowej, jednak usłyszałam że to nie ma wpływu. Nie wiem co robić, biegam po lekarzach jednak wszyscy zwalają to na młodzieńczy wiek, chociaż w to wątpię bo zdarza nam się codziennie. Prosze o pomoc

Objawy, jakie Pani opisuje, mogą wskazywać na zaburzenia lękowe. Bardzo często właśnie tak się przejawia lęk. Młodzieńczy wiek nie ma tu nic wspólnego i takie skwitowanie sprawy pozostawia Pani córkę bez rozwiązania. A ona się męczy. Jeśli lekarze nic nie znaleźli, zachęcam wybrać się do psychologa.