Colitis chronica non activa minoris gradus w kolonoskopii

Dzień dobry, proszę o przetłumaczenie wyników z kolonoskopii: Colitis chronica non activa minoris gradus. Czy to oznacza jakieś dalsze leczenie. Mój lekarz jest aktualnie nieodstępny i nie wiem co z tym wynikiem czynić.

Lek. Tomasz Budlewski

Przewlekłe zapalenie błony śluzowej jelita grubego nie aktywne małego stopnia. Konieczne jest poznanie objawów oraz wywiadu medycznego aby móc zalecić dalsze postępowanie.