Ćwiczenia cardio a ucisk w głowie i uszach

Zacząłem ćwiczyć kardio (ewa chodakowska) przy końcu ćwiczeń przy ekstremalnym wysiłku poczułem zamykanie w uszach oraz uczucie bycia w szoku (mam nadciśnienie tętnicze). Natychmiast przestałem ćwiczyć oraz zaczerpnalem świeżego powietrza napisem się wody. Objawy ustąpiły lecz czuje w tylnej części głowy z lewej i prawej strony ucisk. Czym to może być spowodowane?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może skok ciśnienia. PProszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.