Ćwiczenia na rozbudowanie tkanki mięśniowej na udach

witam! Kochani . Trenuje od 3 lat. Jednak zależy mi by rozbudowac zarówno nogi i łyki. ćwicze siłowo dodam mam 164 wzrostu 60 kg waże . Moglibyście mi pomoc jak rozbudowac głównie uda i je masywnie umieśnić?

Witam serdecznie,

Trudno jet dobrać do Pani ćwiczenia nie znając Pani możliwości ale z pewnością powinna Pani trenować z obciążeniem. Polecam rożnego typu przysiady i ciężarkami, sztangą lub przynajmniej butelką wody wypełniona woda. Do tego wypady, nożyce, ściskanie nóg, unoszenie nóg. Świetnie działają także ćwiczenia na siłowni z obciążeniem przy odpowiednich maszynach oraz bieganie i skakanka.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk