Cysta 3-komorowa w prawym jajniku w 6. tygodniu ciąży

Witam mam 30 lat jestem w 6 tyg ciaży,lekarz podczas pobytu w szpitalu wykrył mi cyste 3 komorową w prawym jajniku ok 5cm,bardzo sie boje ciagle placze stresuje sie nie moge funkcjonować bo wyszło mi ca 125 wynik 79.1 boje sie ze mam raka jajnika.Na wypisie mam że lekarz prowadzacy ma zdecydowac o ewentualnej wizycie u onkologa,gdy wyszłam ze szpitala od razu pobiegłam do mojego ginekologa on powiedział że mam nie panikować bo to na pewno nie rak ,prosze o pomoc co to jest?

Piotr Pilarski

Jest to zbyt mało danych aby móc się wypowiedzieć. Proszę dopytać się swojego lekarza prowadzącego dlaczego tak sądzi. Wynik nie jest bardzo podwyższony.

Pozdrawiam.