Czas leczenia przewlekłego zapalenia żołądka

Witam, Chciałabym się dowiedzieć ile trwa leczenie przewlekłego zapalenia zołądka. Czy po wyleczeniu jest mozliwośc powrotu do "normlanego" jedzenia i od czasu do czasu napicia się lampki wina ??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście możliwy jest powrót do wspomnianego jedzenia i nawet lampki wina. Nie mniej jednak leczenie może trwać od 14 dni ''wzwyż''. Nie można tego określić precyzyjnie.