Czerwone kropki na czubku języka u 22-latka

Witam, od jakiegoś miesiąca borykam się z problemami bardzo ogólnymi i nie mam pojęcia co to może być. Pojawiły mi się czerwone kropki na czubku języka, biały nalot, czasami pieczenie języka, pojawiają się fascykulacje oraz małe krostki z płynem surowiczym na ciele. Na gardle spływa wydzielina oraz jest zaczerwienione. Pojawiają się też czerwone plamki na ciele. Jestem po wielu antybiotykach po wcześniejszych infekcjach i jeden lekarz zdiagnozował grzybice. Z tym, że nie jest tego w stu procentach pewny. Pojawiały mi się również drętwienia palców u rąk i zaburzenia czucia, które mijały po wyspaniu się a teraz ich w ogóle nie ma. Czym to może być jeszcze spowodowane? Dodam, że u neurologa byłem i wykluczył wszelkie choroby o charakterze neurologicznym, minerały mam w formie, lekko podwyższone żelazo. Ponadto CRP w poziomie 0.3, monocyty podwyższone(10) i wskaźnik rozkładu hemoglobiny na poziomie 2.19. Z góry dziękuje za pomoc.

Lek. Bartosz Domagała

Z tym problemem należy udać się do dermatologa- wenerologa , sytuacja wymaga dokładnego wywiadu na temat stylu życia, przyjmowanych leków i Pana chorób