Częste bóle brzucha po lewej stronie, wzdęcia i uczucie sytości

Witam, Od dłuższego czasu mam problem z brzuchem bardzo często mnie boli (podbrzusze, i nadbrzusze lewa strona) po zjedzeniu czegokolwiek, wzdęcia są bardzo częste, uczucie sytości (choć niewiele zjadłam w trakcie dnia), obecnie doszły lekkie zawroty glowy. W ostatnim miesiącu równiez często mam uczucie "guli" w przełyku- jakby treść żołądka była wysoko. Temperatury nie mam (mam 37 st). Ciąża wykluczona

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.