Częste mrowienie promieniujące od łopatki przez ramię do kciuka

Mam 29 lat częste bóle w szyi i w głowie,często czuję i słychać jak przeskakują mi kręgi szyjne, braku władności lewą ręką przez parę tygodni i częste mrowienie promieniujące od łopatki przez ramię do kciuka, palca wskazującego i środkowego.Wyniki badań MRI:zniesienie fizjologicznej lordozy.poziom C5/6 podwięzadłowa protuzja centralno lewoboczna wpuklajaca się do lewego otworu m/kręgowego powodując jego stenozę.Uwypuklony krążek uciska centralno lewoboczną pow worka oponowego,rdzeń nie uciśnięty

Witam serdecznie,

Wynik badania wskazuje na chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię. Badanie stwierdza również zniesienie fizjologicznej krzywizny kręgosłupa czyli lordozy.
Zmiany te mogą dawać dolegliwości, które Pani przedstawiła. Sugeruję udać się do lekarza neurologa lub neurochirurga w celu konsultacji i włączenia leczenia.

Pozdrawiam.