Czy długo trzeba czekać, żeby dojść do siebie po wyleczeniu depresji?

Wyleczylem się z depresji przez 3 miesiące objawy mi minęły już nie biorę leków wszystko wróciło mi do normy ale nie w 100 % tak jak kiedyś (wolne myślenie średnia koncentracja małe bóle głowy ) czy to są tylko objawy zaprzestania brania leków ? Czy długo trzeba czekać żeby dojść do siebie i czy wg się da ? Na codzień dobrze funkcjonuje tylko nie mam aż takiego wigoru do życia jak przed depresją

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Może warto spotkać się z psychologiem i przyjrzeć przyczynom takiego stanu? Pojawienie się depresji ma także związek z naszym funkcjonowaniem i doświadczeniami, dlatego psychoterapia w tej chorobie jest jednym z podstawowych czynników leczących.