Czy dziadek wybudzi się ze śpiączki?

Witam! W poniedziałek 23.04 został operowany mój dziadek, usuwano mu tentniaka pod sercem, oraz wstawiano zostawkę. Dziś jest czwartek 26.04 on nadal nie wybudza się ze śpiączki. Gdy pojechałam do szpitala usłyszałam straszną informację, że muszę przygotować się na najgorsze, ponieważ jest w krytycznym stanie. Dodam tylko, że dziadek ma 60 lat, a podczas operacji wykryto u niego wiele chorób np. Zapalenie płuc. Czy on się wybudzi? I dlaczego nie może się wybudzić?

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety na podstawie Pani/Pana opisu nie da się się ocenić rokowania pacjenta oraz przyczyny śpiączki. Najlepiej jeśli omówi to pani/pan z lekarzami prowadzącymi, którzy posiadają dokładne informacje o stanie klinicznym.