Czy faktycznie mam tylko obserwować taki polip?

Bardzo proszę o poradę w usg jamy brzusznej wszedł mi polip, który się powiększa lekarz napisał: Pęcherzyk żółciowy niepowiększony, cienkościenny, w trzonie zawiera strukturę hiperechogeniczną wielkości 6mm, nieprzesuwalną, bez cienia akustycznego - sugeruje w pierwszej kolejności polipa. Kazał obserwować zmianę co roku. Czy aby na pewno to dobry pomysł czy nie powinnam iść z tym do innego lekarza?

witam wycięcie pęcherzyka zalecane jest gdy polip przekracza 10 mm, na razie wystarczy obserwacja