Czy guz u mojego męża może oznaczać nowotwór złośliwy?

Mąż ma guza na pograniczu esiczno-odbytniczym ,cea-2,85 morfologia ok ,krew utajona -nie wykryto ,crp 10,20 tylko przewlekła biegunka 3 miesiące czy to koniecznie musi być rak złośliwy .Wyniku biopsji jeszcze nie ma ale już lekarz rodzinny zakłada kartę

Lek. Paweł Szadkowski

Nie musi być to koniecznie guz złośliwy, ale niestety na podstawie podanych przez Panią informacji nie da się tego wykluczyć. Muszą Państwo cierpliwie poczekać na wynik histopatologiczny.