Czy guzki śpiewacze mogą być przyczyną problemów z logopedią?

czy guzki śpiewacze moga byc przyczyna nie studiowanaia logopedii?? i jak mam pracowac z dzieckim z adhd. jstem jego wychowawczynia

Witam. Logopeda pracuje głównie używając głosu. Guzki śpiewacze mogą świadczyć o braku predyspozycji do zawodu logopedy. Co do pracy z dzieckiem z ADHD - w chwili obecnej bardzo wiele placówek prowadzi szkolenia o tematyce omawiającej sposoby pracy z dzieckiem z ADHD. Na pewno wybierze Pani coś dla siebie.
Z wyrazami szacunku. Anna Tońska-Szyfelbein

https://www.facebook.com/pages/LOGO-PED-Gabinet-terapii-logopedycznej-i-pedagogicznej/280875155279321?ref=hl