Czy jest możliwe, że plamienia pojawiły się po takim czasie?

Witam Mam mały problem i chciała bym dowiedzieć się co się dzieje. Chodzi o to, że 4 dni po zakończonej miesiączce współżyłam z chłopakiem, mój cykl trwa 34-32 dni wiec jeśli się nie mylę to przypadały mi wtedy dni niepłodne ale przyjęłam po „tabletkę po” jeszcze tego samego dnia po przyjęciu tabletki nie miałam żadnych nieporządnąnych skutków. I tu pojawia się problem ponieważ 6 dni po spożyciu tabletki dostałam plamień. Czy jest to możliwe ze plamienia pojawiły się po takim czasie ? Czy jest to może plamienie implantacyjne ? Bardzo proszę o odpowiedz. (Dodam jeszcze że ostatnio często przyjmowałam „tabletki po” bo mniej więcej 1 w miesiącu począwszy od marca)

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to być spowodowane ciążą. Radziłbym wykonać test ciążowy.