Czy jest możliwość zajścia w ciążę podczas stosunku oralnego?

Mam takie pytanie krepujące czy można zajść w ciążę, gdy do wytrysku dojdzie doustnie, bo moja koleżanka kiedyś mi opowiadała, że przez takie coś zaszła w ciążę, chodź mi się za bardzo nie chce w to wierzyć.
A druga sytuacja czy można zajść w ciążę poprzez palce gdyby wcześniej doszło do wytrysku na te palce?

Witam serdecznie!

Odpowiadając po kolei na Pani pytania, chciałabym zaznaczyć, że największe szanse na zajście w ciążę są przy stosunku dopochwowym. Oczywiście, zdarzają się sytuacje, w których dziewczyny zachodzą w ciążę uprawiając petting, ale są to sporadyczne przypadki.
Przypadek koleżanki jest jak najbardziej nieprawdopodobny, a właściwie niemożliwy. Nasienie zostaje poddane trawieniu tak samo jak i inne produkty spożywcze. Wstępnie pokarm poddawany jest obróbce enzymatycznej już w jamie ustnej, potem przechodzi do żołądka, gdzie kwas solny ze względu na swoje niskie pH zabija ewentualnie przetrwałe plemniki. Koleżanka najwidoczniej zapomniała o innych, bliższych kontaktach z partnerem, w trakcie którego doszło do zapłodnienia.
W przypadku pozostania ejakulatu na palcu sprawa wygląda inaczej. Jeżeli tuż po wytrysku na dłoń, palce partnera zostaną włożone głęboko do pochwy, istnieje spore ryzyko zapłodnienia. Takie postępowanie właściwie niewiele różni się od wytrysku w partnerce.

Pozdrawiam.