Czy jestem w ciąży, pomimo że lekarz jej nie widział?

Witam!okres miałam 17.01.2018 w tym miesiącu okresu brak. Zrobiłam test wyszedł pozytywny byłam na usg i lekarz mówi że ciąży nie widzi. Mam iść za tydzień do niego na kolejne usg to ja nie wiem czy jestem w ciąży czy nie jestem. Dziękuję za odpowiedź,.

Lek. Michał Lenard

Możliwe, że była Pani na badaniu w czasie, kiedy ciąża była jeszcze bardzo mała i nie można było jej uwidocznić za pomocą USG. Do potwierdzenia ciąży konieczne będzie wykonanie kolejnego badania USG w terminie wyznaczonym przez lekarza. Pozdrawiam!