Czy każdy lekarz może wypisać receptę na tabletkę 72h po?

Witam chciałabym się dowiedzieć czy to prawda że każdy lekarz moze wypisać receptę na tabletke po?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie ma ograniczeń w możliwości wypisania leku w związku z posiadaną specjalizacją. Kazdy lekarz może przepisać kazdy lek. Ograniczenia pojawiają się w przypadku leków refundowanych a wspomniana tabletka po do takich nie należy.